Pomiń menu nawigacyjne
Moje konto
Kontakt z urzędem
Klikając na powyższy link można wysłać elektroniczne pismo do urzędu w dowolnej sprawie - wniosek, skargę pismo ogólne.
Możesz też skorzystać z wyszukiwarki usług, wybierając poniżej właściwe zdarzenie życiowe lub w prawej części okna wpisując odpowiednie wyrażenie.
Zdarzenia życiowe
Usługi - Wyszukiwanie
Zdarzenie życiowe: Sprawy komunikacyjne

Wyszukiwanie ograniczone do Twojego miejsca zamieszkania (w województwie podlaskim):
Zawężenie listy świadczonych usług do usług województwa podlaskiego oraz usług powiatowych wybranej miejscowości.
Wyszukiwarka usług:
Wyszukiwane wyrażenie np. "pismo ogólne".
Alfabet:
(1 z 1) pp1pp
Nazwa
(1 z 1) pp1pp
Wydawanie opinii o dopuszczeniu do eksploatacji statków pod względem wymagań sanitarnych.
W przypadku zaistnienia konieczności ewentualnego odtworzenia wyników z egzaminów na prawo jazdy – właściwe starostwo powiatowe lub urząd miasta (w miastach na prawach powiatu) występuje ze stosownym wnioskiem...
Przekazanie informacji na wniosek do instytucji, firm, osób fizycznych np. o liczbie skontrolowanych autobusów szkolnych, przewozów towarów niebezpiecznych, skontrolowanych zezwoleń zagranicznych, ilości...
Wydanie certyfikatu potwierdzającego spełnienie przez pojazd silnikowy lub przyczepę odpowiednich wymogów bezpieczeństwa lub warunków dopuszczenia do ruchu.
Wydanie wtórnika certyfikatu potwierdzającego spełnienie przez pojazd silnikowy lub przyczepę odpowiednich wymogów bezpieczeństwa lub warunków dopuszczenia do ruchu.
Wznowienie certyfikatów potwierdzających spełnienie przez pojazd silnikowy lub przyczepę odpowiednich wymogów bezpieczeństwa lub warunków dopuszczenia do ruchu.
Uwagi mogą dotyczyć stanu technicznego oznakowania, błędów w oznakowaniu dróg i ulic, jak również zawierać propozycje dotyczące zmian w oznakowaniu dróg, które mogą zwiększyć bezpieczeństwo i efektywność ruchu...
Zmiana certyfikatów potwierdzających spełnienie przez pojazd odpowiednich wymogów bezpieczeństwa lub warunków dopuszczenia do ruchu.
Uwaga!
Proszę czekać. Trwa przetwarzanie danych ...