Pomiń menu nawigacyjne

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Zamówienia Publiczne

Wydawca treści Wydawca treści

« Powrót

Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad rozbudową istniejącego budynku


Podlaski Urząd Wojewódzki w Białymstoku, ul. Mickiewicza 3, 15-213 Białystok, zaprasza do złożenia oferty cenowej na wykonanie usługi o wartości nieprzekraczającej równowartości kwoty określonej w art. 4 pkt. 8 ustawy Prawo zamówień publicznych, której przedmiotem jest:
 pełnienie nadzoru inwestorskiego nad rozbudową istniejącego budynku biurowego na potrzeby Centrum Powiadamiania Ratunkowego. Planowany do budowy obiekt jest trzykondygnacyjny (niepodpiwniczony) o powierzchni użytkowej 1 260,86 m2  i kubaturze 7 211,65 m3 o wymiarach 40,30 m x 16,50 m. Budynek został zaprojektowany w technologii tradycyjnej żelbetowej, murowanej, wyposażony w instalacje i urządzenia:

- grzewcze (gazowe),

- wentylacyjne (mechaniczna),

- klimatyzacyjne,

- elektryczne,

- teletechniczne (system kontroli dostępu, okablowania strukturalnego, sygnalizacji p.poż., sygnalizacji włamania i napadu, łączności radiowej, telewizji przemysłowej,…). Inwestycja obejmuje przyłącza kanalizacyjne, wodociągowe, gazowe i energetyczne, ogrodzenie terenu z trzema bramami wjazdowymi oraz jego zagospodarowanie  (drogi dojazdowe, miejsca parkingowe, chodniki). Obiekt zostanie wyposażony w agregat prądotwórczy, UPS, windę oraz meble biurowe. W ramach inwestycji przewidziany jest montaż masztu antenowego na nowo wybudowanym segmencie.

Ofertę należy złożyć do dnia 12 czerwca 2018 r. do godziny 10:00.
 


>>> Zobacz pełną treść ogłoszenia...


Opublikowano dn. 2018-06-05 15:28